לייעוץ ראשוני ללא עלות

   Get Free Consultation

   שאלות ביבוא יצוא

   מה נותנת הסדנא ?
   הסדנה נותנת את הכלים לייבא ולייצא באופן האופטימאלי ללא טעויות ועלויות מיותרות, להבין מהיכן כדאי לייבא, לאבחן את המקור המשתלם ביותר, להבין איך לחשב את עלויות היבוא ואו היצוא על מנת להתחרות בשוק מבחינה שיווק ומכירות. לצמצם עלויות הובלה ביטוח וכדומה. לעבוד כמו יבואן מנוסה !

   מתי יש מכס ?
   יש הסכמי סחר במסגרתם אפשר בתנאים מסויימים להנות מפטור ממכס, בסדנא נלמד לזהות מהיכן יש מכס מהיכן אין, באיזה תנאים ועם איזה ניירת ,נקבל פטור ממכס ואיך לחשב אותו.

   שלחתי משלוח – איך אקבל אותו ?
   השאלה אם נשלח משלוח במחיר הכולל הובלה ושחרור או שההובלה היא לתשלום בארץ היבוא, (ישנם כל מיני תנאי מכר בינ"ל-אותם נלמד בסדנה , המגדירים איך ישלח המשלוח) לאחר שהנקודה תוברר האם צריך לשחרר ממכס ע"י עמיל מכס או על ידי בעל הטובין עצמו. יש להבין מה התהליך מתי ומי משלם את כל ההוצאות לאחר אישור המכס או אחרי באשראי ? ומתי המשלוח ישוחרר? איזה ניירת ?

   הספק דורש העברה הכסף אליו מראש, איך אבטיח שאקבל מוצר ?
   ישנם דרכים וצורות להבטיח קבלת תמורה ואו סחורה ביבוא , בסדנא נקדיש מפגש שלם לכך.

   מס קניה – האם בוטל ביבוא ?
   מס קנייה נגזר מחוק מס קנייה (טובין ושירותים) 1952 , תוקן ב – 1962 החליף את מס המותרות בעבר.1986 אוחדו תעריפי המכס ומס קנייה "בצו תעריף המכס והפטורים ומס קנייה על טובין" הואיל ונתפס כמס פנימי כמו מע"מ, לא נכנס להתחייבות של הפחתת מכסים ואו ביטולם. אינו חל על הכל ואין לו שיעור אחיד. החל משנת 2000 יש מדיניות של הפחתות. על מוצרים מסויימים היו הפחתות , איך נבדוק לגופו כל מוצר ונחשב את גובה המס בפועל בסדנא נלמד כיצד לבדוק

   הספק איך אבטיח את הכסף של מכירות היצוא ?
   ישנם דרכים וצורות להבטיח קבלת תמורה ואו סחורה ביבוא וביצוא , בסדנא נקדיש מפגש שלם לכך.